שירותים מנוהלים

מנטרים באופן רציף את מערכות המחשוב בחברה, מונעים תקלות ומבטיחים שהטכנולוגיה עובדת בשבילכם, כל הזמן.

מנטרים באופן רציף את מערכות המחשוב בחברה, מונעים תקלות ומבטיחים שהטכנולוגיה עובדת בשבילכם, כל הזמן.

iSupport היא אחת מחברות ה IT הראשונות בישראל המציעה ללקוחותיה התקשרות במודל של שירותים מנוהלים:

ניהול תשתית המחשוב שלכם באמצעות שליטה מרחוק דרך פלטפורמה ייעודית אשר מאפשרת התאמת חבילת השירותים לכל עמדה בהתאם לצורכי המשתמש. במודל זה החיוב מתבצע על בסיס חודשי בהתאם לחבילות השירותים שנרכשה וכולל תמיכה מלאה.

פלטפורמת השירותים המנוהלים של iSupport היא מערכת מתוחכמת אשר מנטרת 24/7 את השירותים הנרכשים דרכה ומתריעה בזמן אמת על מצבים שעלולים להתפתח לכדי בעיה (למשל אחסון מתמלא, ירידת מהירות, וירוסים ועוד). המערכת מאפשרת לצוות שלנו לטפל מידית בכל התרעה על מנת למנוע מצבים של שיבוש מערכות המחשוב של הלקוח.

שירותים מנוהלים הם הדור החדש של שירותי מחשוב לחברות ואנו גאים להוביל את התחום בישראל.

 

vector-1

מניעת תקלות

iSupport שולטת מרחוק על מערכות המחשוב שלכם ומטפלת באופן פרואקטיבי בבעיות קטנות, כדי למנוע מהן להתפתח לתקלות משביתות. פיתחנו פרוטוקלים מיוחדים עבור ניתור של עמדות קצה, firewalls, גיבוי ושרתים אשר דורשים טיפול שוטף על מנת שיפעלו ביעילות.

vector-4

טיפול מיידי בבעיות

ה Helpdesk של iSupport מאויש באנשי צוות מקצועיים שיודעים לפתור כמעט כל בעיה מרחוק, מבלי שתצטרכו להמתין לביקור טכנאי. תוכלו לפתוח קריאת שרות ישירות דרך האתר, לשלוח לנו אימייל או להתקשר ישירות למוקד.

vector-3

בקרה

בשירותים מנוהלים, תהליכי הבדיקה והניטור מתבצעים בעזרת מערכות מתקדמות המונעות מצבים של טעות אנוש. דיוק ומהירות מבטיחים שאתם ממשיכים לעבוד כרגיל, עם מינימום תקלות. המערכת מנפיקה ושולחת ללקוח דוחות סטטוס על פי דרישה ובכל נקודת זמן.

vector-smart-object-7

אוטומציה

באמצעות המערכת שלנו אנו יכולים להגדיר תהליכים שיתבצעו אוטומטית במערכות שלכם בהפעלת טריגר. למשל הקמת שולחן עבודה בקליטת עובד חדש, ביטול רישיונות לא פעילים לאחר פרק זמן מוגדר מראש, הפצת תוכנות בלחיצת כפתור, מתן הרשאות לעבודה מרחוק ועוד.

Itzik Image

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם